Стілець для роботи з мікроскопом

  • Модель: ЕКО1
  • Наявність: В наличии
9000грн.
Рассрочка online

Беручи до уваги велику кількість професійних захворювань стоматологів внаслідок неприродного положення при тривалій роботі сидячи, ми виробляємо зручний ергономічний стілець, що попереджає розвиток проблем з хребтом і суглобами. В результаті, момент втоми з'являється набагато пізніше, ніж при роботі на традиційних лікарських стільцях, завдяки зняттю навантаження зі спини і оптимальному розподілу ваги. Пружинний механізм постійної підтримки спини регулює жорсткість відхилення спинки і виставляється в найбільш правильнее індивідуальне положення під поперековий вигин.

Сидіння у формі сідла з динамічної підтримкою для активного включення м'язів при сидінні дозволяє впевнено сидіти і не зісковзувати вперед.

Два підлокітника з динамічної підтримкою рук, регулюються по висоті, глибині, поворотні. Підлокітник зменшує вагу руки до мінімуму, таким чином, знижуючи статичне навантаження і перенапруження м'язів плечей і шиї, при цьому дозволяючи руку вільно переміщати в горизонтальній площині.

Гладка оббивка стільця з якісного кожвинила підвищеної зносостійкості дозволяє виробляти гігієнічну обробку без особливих зусиль.

Технічні характеристики:

- колеса (пластикові або прогумовані на вибір, залежно від виду покриття підлоги) підвищеної зносостійкості з плавним ходом

- хромована колісна база

- регульована висота газліфта (стандарт) - 510мм-630мм

- висота підйому газліфта - 120мм

- розмір сидіння 340мм (глибина) x 460мм (ширина)

- розмір спинки 230мм (висота) x 450мм (ширина)

- діаметр станини з коліщатками - 640 мм

- регульована висота спинки

- регульовані підлокітники:

по висоті - 410-480мм

по глибині - 400-500мм

кут повороту всередину - 45 0

кут повороту наружу- 180 0

- оптимальне навантаження на стілець - 90кг

- вага стільця - 20кг

- доступна палітра з 32 варіантів кольорів

Додаткова комплектація:

- Газліфт подовжений - 570мм-720мм

- Механізм нахилу ( «кочення») сидіння дозволяє встановити краще робоче становище, забезпечує зниження навантаження на спину

- Хромоване підставу для ніг у вигляді кільця

Догляд та дезінфекція:

Необхідно використовувати деззасоби із середнім Ph без вмісту спирту і хлору.

Для обробки поверхні на серветку нанести деззасіб і протерти, а після обробки обов'язково! поверхню потрібно протерти вологою серветкою. Така процедура забезпечить довговічність вироби.


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре